Dobrze dobrany materac to podstawa! Dzięki niemu mamy możliwość komfortowego wypoczynku i zdrowego snu, który bezpośrednio przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie organizmu w trakcie dnia. Aby było możliwe zagwarantowanie najwyższej jakości użytkowania, warto zainwestować w produkty znanej marki, jaką jest Hilding Anders. To zdecydowanie lider na rynku w branży! Dlaczego warto zaufać firmie? Odpowiadamy w poniższym artykule.

 Marka, która jest zawsze o krok przed konkurencją

Nie da się ukryć, że Hilding Anders przoduje w swojej branży. To szwedzka rodzinna firma, która zajmuje się produkcją materacy, łóżek oraz akcesoriów, które uzupełniają wiele sypialni na świecie. Początek marki sięga aż 1939 roku, kiedy to w jednym z warsztatów Hilding Andersson zaczął tworzyć podłoża do spania. Dziś materace Hilding są dostępne w aż 60 krajach, co świadczy o niesamowitym rozroście firmy. Wybór produktów od Hilding Anders to gwarancja najwyższej jakości – materace zostały przetestowane przez wielu użytkowników z całego świata. Marka stawia na materiały wysokiej klasy, co powoduje, że wytwarzane produkty posiadają cechy, jakich nie uświadczy się u konkurencji, np. właściwości prozdrowotne w materacach ortopedycznych. Hilding Anders dba nie tylko o ludzi zdrowych, ale też o osoby ze schorzeniami kręgosłupa, które nie mogą wychodzić z łóżka z powodu złego zdrowia. Specjalnie dla nich powstała linia SleepMed, którą koncern wyprodukował na zlecenie poznańskiego dystrybutora EMBE Sp. z o.o Produkty te wyróżnia fakt posiadania certyfikatu wyrobu medycznego potwierdzonego badaniami Instytutu AEH.

Duży wybór wśród rozwiązań

Producent materacy Hilding Anders - najlepszy na rynkuHilding Anders, ze względu na ciągły rozwój, daje możliwość dużego wyboru wśród materacy, które produkuje. W ten sposób każdy może dobrać odpowiednie podłoże do swoich preferencji, ponieważ każdy produkt posiada odmienne funkcje i właściwości. Rozbudowanie oferty to niekwestionowana zaleta producenta, dzięki której wciąż zyskuje nowych klientów. Warto wyróżnić przede wszystkim materace piankowe, które charakteryzują się niezwykłą wygodą użytkowania oraz dostosowaniem do ułożenia ciała, co w efekcie powoduje stabilne podparcie kręgosłupa w trakcie snu. Wśród produktów Hilding znajdziemy także podłoża sprężynowe, które już dawno przestały kojarzyć się ze skrzypiącymi produktami w tanich hotelach. Rozwiązanie kieszeniowe pozwala na zachowanie całkowitego komfortu snu ze względu na pochowanie każdej sprężyny w osobnej kieszonce. To świetny wybór przede wszystkim dla par!

Materace dla każdego – linia SleepMed

Wspomniane rozwiązanie w postaci wyrobów medycznych SleepMed to wybór, dzięki któremu każdy może poczuć najwyższą jakość w swojej sypialni. Produkty ortopedyczne nie powodują odleżyn, jednocześnie pozwalając na zachowanie odpowiedniego komfortu wypoczynku. To opcja dla osób z problemami z kręgosłupem, ale także dla tych, którzy od materaca wymagają zdecydowanie większej funkcjonalności. Warto sprawdzić ofertę sklepów z materacami SleepMed, by wybrać swój ulubiony model.

Producent materacy Hilding Anders przoduje na rynku. Świadczy o tym nie tylko innowacyjność wprowadzanych rozwiązań, ale też przyłożenie uwagi do indywidualnych potrzeb użytkowników podłoży do spania.