Człowiek średnio przesypia około ⅓ swojego życia, a więc odpowiednie podłoże do snu, czyli materac odgrywa w naszym życiu ogromną rolę. To właśnie dzięki efektywnemu wysypianiu się mamy dobre samopoczucie, siły i energię do funkcjonowania. Wszystko za sprawą tego, że właściwie dobrany materac w prawidłowy sposób podpiera kręgosłup oraz umożliwia regenerację mięśni w czasie snu, przez co ma realny wpływ na nasze zdrowie. Warto zatem przyjrzeć się bliżej podłożu, na którym śpimy i jeśli jest taka potrzeba – wymienić je na nowe. Zakup jakiego materaca warto wziąć pod uwagę? Z pewnością tego z oferty Hilding.

Hilding Anders – materace dla każdego

Hilding Anders to od lat wiodący producent materacy na rynku światowym. W produkcji materacy kieruje się wypracowaną przez lata filozofią bazującą na zdrowym oraz regenerującym śnie, co determinowane jest przez takie czynniki jak ergonomia, odpowiedni mikroklimat, trwałość oraz higiena. Oznacza to, że wyprodukowane materace odpowiednio dopasowują się do ciała użytkownika, aby w jak najlepszy sposób podpierać kręgosłup, a także są łatwe w utrzymaniu czystości. Materiały wykorzystane do produkcji są przewiewne oraz wspomagają odprowadzanie wilgoci, przez co pleśń czy grzyby nie mogą się rozwijać. Materace od Hilding Anders są nie tylko funkcjonalne, ale także i posiadają piękny wygląd. Producent oferuje wiele wzorów pokrowców, co w znaczny sposób ułatwia dopasowanie materaca do urządzonej sypialni. Co wyróżnia materace firmy Hilding Anders?Sporym atutem jest fakt, że wszelkie produkty są tworzone zgodnie aktualną ustawą o ochronie środowiska naturalnego, odpady są segregowane, a wszelkie szkodliwe substancje chemiczne – niestosowane. Warto zwrócić uwagę na szeroki wybór produktów, jaki Hilding Anders oferuje – w katalogu można znaleźć między innymi materace piankowe z piankami termoelastycznymi, materace hybrydowe czy sprężynowe. Dzięki temu każdy użytkownik jest w stanie znaleźć swoje wymarzone podłoże do snu. Warto wiedzieć, że materace od Hilding Anders dostępne są pod własnymi markami jak Hilding czy Curem, ale także produkowane są dla innych firm pod ich markami, takimi jak Natura i Galaxy dla Agata Meble, Immensity dla Black Red White, czy też dla mniejszych graczy jak Pan Materac, Senpo czy EMBE Sp. z o.o., dla którego stworzono innowacyjną kolekcję produktów – SleepMed.

 

Wyjątkowe materace SleepMed

Materace SleepMed należą do wyrobów medycznych, a ich jakość i bezpieczeństwo potwierdza certyfikat jakości AEH. Oznacza to, że produkty te mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie poprzez poddaną rygorystycznym testom budowę wkładu. Warto zaznaczyć, że materace SleepMed zapewniają optymalny komfort snu oraz efektywny odpoczynek. Dają także unikatową możliwość regulacji twardości, co oznacza, że bez konieczności wymiany materaca można dopasować podłoże do swoich potrzeb. Wśród produktów SleepMed można wyróżnić materace piankowe i materace ortopedyczne. Materace te gwarantują wygodę, idealne dopasowanie do ciała, optymalne podparcie, redukcję drgań oraz nie ulegają odkształceniom. Polecane są osobom nie tylko schorowanym i cierpiącym na wszelkiego rodzaju problemy z kręgosłupem, ale także chcącym spać w naprawdę komfortowych warunkach.

Zainteresowały Cię wyżej opisane produkty? Sklepy z materacami SleepMed, w których będziesz mógł przetestować ich wyjątkowe właściwości, znajdziesz w każdym większym mieście!