Ciebie i twojego partnera dzieli znaczna różnica wagowa i nie możecie znaleźć odpowiedniego materaca? Koniecznie przeczytaj ten artykuł! 

Materac o właściwościach prozdrowotnych 

Jeśli ty i twój partner, oprócz wygody i komfortu, oczekujecie od materaca czegoś więcej to zainteresujcie się produktem Hilding Makarena. Jest to materac sprężynowy, który odznacza się właściwościami prozdrowotnymi. Jego konstrukcja jest oparta na sprężynach Multipocket – każda z nich pracuje oddzielnie. Potrafią one reagować na ciężar ciała i zapewniają optymalne wsparcie. Każda partia ciała jest odpowiednio chroniona i amortyzowana. Z jednej strony wstawiono płytę z naturalnego lateksu, a z drugiej – termoelastyczną piankę Visco. Hilding Makarena to produkt, który potrafi zwalczać rozwój mikroflory bakteryjnej. Oba z dostępnych pokrowców są bardzo elastyczne. Hilding Makarena to produkt, który sprawdzi się, jako materac przeciwodleżynowy. Przeszedł on szereg badań i testów, aby uzyskać status produktu medycznego. Zapewnia dużą ilość niezależnych punktów podparcia, dlatego świetnie sprawdzi się też w przypadku par.

Elastyczność i wygoda

Elastyczne materace dla pary o różnicy wagowejMaterace dla pary o różnicy wagowej powinny być odpowiednio sprężyste i elastyczne. Idealnym rozwiązaniem będzie sprężynowy materac Hilding Flamenco. Jest to produkt, który zapewnia użytkownikowi większą elastyczność punktową. Gwarantuje to optymalne wsparcie oraz dopasowanie się do ciężaru ciała. Dzięki temu, żadne z was nie będzie odczuwało ruchów drugiej osoby. Ponadto, Hilding Flamenco zapewnia więcej niezależnych punktów podparcia. Sprawdzi się znakomicie u par, których różnica wagowa jest większa niż 30 kilogramów. Możecie być pewni, że wasze noce nie będą kończyć się kłótniami, ani spaniem jednego z was na kanapie w salonie. Materac jest dwustronny, a każda ze stron charakteryzuje się innymi cechami, by zapewnić wam optymalny komfort i wygodę, o jakiej zawsze marzyliście.

Szereg korzyści 

Trzeci produkt, który świetnie sprawdzi się w waszej sypialni to Hilding Rumba. Jest to materac, który zbudowano z dwóch rodzajów innowacyjnych pianek. Pierwsza z nich to Velvet Touch. Tworzy ona solidną podstawę konstrukcji i zabezpiecza ciało przed zapadaniem się. Druga, pianka Visco, reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do ułożenia sylwetki. Dzięki temu, materac potrafi zniwelować napięcie mięśni i pomaga odprężyć się po całym dniu w pracy. Hilding Rumba to produkt niezwykle sprężysty i optymalnie twardy. Dodatkowo, Hilding Rumba otrzymał Certyfikat jakości AEH, co oznacza, że poddano go dogłębnym analizom oraz przetestowano jego ergonomię, higienę, klimat i trwałość. Jest to produkt, który odmieni wasz sen.

Wejdź na naszą stronę ABC Snu i wybierz najlepszą propozycję dla siebie i partnera. Materace do spania dostępne na stronie odznaczają się wysoką jakością, zostały sumiennie wyprodukowane i dlatego zaufało im już wielu naszych klientów.