Nikogo nie zdziwi fakt, że zdrowie jest najważniejsze. W końcu to od stanu organizmu zależy, czy człowiek osiągnie sukces i w jakim tempie. Jednak często bywa tak, że bóle pleców oraz wszelkiego rodzaju schorzenia utrudniają lub nawet uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie. Oprócz leków oraz rehabilitacji przydatnym elementem może być materac o właściwościach prozdrowotnych, taki jak Hilding Salsa. W jaki sposób Hilding Salsa oddziałuje na organizm człowieka?

Czym jest materac Hilding Salsa?

Idealnie pasujący do każdej sypialni materac – to marzenie chyba każdego człowieka. Może się ono spełnić już z materacem Hilding Salsa, ponieważ ten wyjątkowy model sprawi, że komfort oraz efektywność snu wzrosną. Czym zatem jest Hilding Salsa? To materac, którego wkład składa się z innowacyjnej, stworzonej przy użyciu najnowszej technologii pianki. W zależności od rodzaju może mieć ona inne właściwości. W Hilding Salsa zastosowano od dołu piankę FlexiFoam, która stanowi innowacyjny typ pianki poliuretanowej. Odpowiada za wysoką elastyczność, plastyczność, a także przystosowanie się do kształtu ciała użytkownika. Od góry pojawia się termoelastyczna pianka Visco, która reaguje na temperaturę ciała oraz wagę użytkownika, przez co w idealny sposób dopasowuje się do anatomicznych kształtów. W ten sposób materac piankowy Hilding Salsa umożliwia najlepsze podparcie kręgosłupa oraz niewiarygodny komfort w użytkowaniu. Jednak to nie wszystko.

Jakie cechy posiada materac Hilding Salsa?

Zdrowy sen tylko z materacem Hilding SalsaMaterace do spania posiadają różne cechy – wszystko zależy od modelu oraz rodzaju wypełnienia. Hilding Salsa to wyjątkowy model, ponieważ oprócz tego, że jest materacem piankowym, z czym wiąże się niewiarygodna lekkość, miękkość, trwałość oraz odporność na odkształcenia, to należy także do materacy medycznych. Oznacza to, że posiada wyjątkowe właściwości prozdrowotne, które doceni każda osoba zmagająca się z bólem lub schorzeniami kręgosłupa. Wyrób medyczny, jakim jest Hilding Salsa przeszedł wiele restrykcyjnych testów oraz badań, które potwierdzają jego właściwości medyczne. Ponadto odznacza się wyjątkową wentylacją wkładu poprzez specjalne profilowanie oraz nacięcia, a idealnie dopasowany pokrowiec Tencel lub Velvet zapobiegać będzie rozwojowi mikroorganizmów oraz gromadzeniu się alergenów. Warto również wspomnieć, że Hilding Salsa posiada certyfikat AEH, który potwierdza jego wysoką jakość oraz fakt, że przeszedł szereg badań i spełnia najbardziej rygorystyczne wymogi pod kątem ergonomii, higieny czy trwałości.

Dla kogo jest materac Hilding Salsa?

Materace Hilding pod wieloma względami mogą być użytkowane przez różne osoby. Jednak materac materacowi nierówny, dlatego i Hilding Salsa rekomendowany jest różnym grupom. Przede wszystkim polecany jest osobom starszym oraz schorowanym z uwagi na fakt posiadania właściwości prozdrowotnych. Również alergicy wyśpią się na nim, ponieważ materac spełnia wszelkie wymogi pod tym kątem. Jednak to nie wszystko, gdyż zakupić go mogą także:

  • single oraz pary z uwagi na wysoki komfort,
  • osoby cięższe oraz preferujące twardsze podłoże z uwagi na rodzaj twardości (H3),
  • osoby ze stelażami regulowanymi z uwagi na fakt, że materac jest elastyczny.

Każdy człowiek jest inny, dlatego wybór materaca powinien być jak najbardziej indywidualną kwestią. Dla osób schorowanych, z chorobami lub schorzeniami kręgosłupa polecane są w szczególności materace ze statusem wyrobu medycznego, takie jak Hilding Salsa. Pozwolą one zaznać ukojenia w czasie snu oraz w doskonały sposób będą podpierać kręgosłup.