Główny podział materacy opiera się na ich wkładzie, który zbudowany może być na bazie pianki lub sprężyn. W ostatnim czasie dużą popularność zyskują materace piankowe, a to wszystko dzięki licznym zaletom oraz właściwościom, które niesie ze sobą zastosowanie tego rodzaju wkładu. Do materacy piankowych zalicza się między innymi wyjątkowy model, jakim jest Fit.4.Sleep H2/H3. Czym się charakteryzuje oraz dlaczego jest warty uwagi?

Czym jest materac Fit.4.Sleep H2/H3?

Materac Fit.4.Sleep H2/H3 skonstruowany został na bazie innowacyjnej pianki, przez co zaliczany jest do modeli piankowych. Nie da się ukryć, że jest to ciekawa grupa podłoży do spania, która posiada wiele wspaniałych cech. Materace piankowe przede wszystkim charakteryzują się:

  • właściwościami antyalergicznymi,
  • niską wagą,
  • elastycznością punktową,
  • idealnym dopasowaniem się do ciała użytkownika,
  • idealnym dopasowaniem się do każdej podstawy łóżka.

Materace do spania powinny być odpowiednio dopasowane do użytkownika, dlatego właśnie Fit.4.Sleep H2/H3 posiada liczne cechy, dzięki którym niemalże każdy komfortowo oraz efektywnie wyśpi się na nim. W jaki sposób?

Poznaj właściwości materaca piankowego Fit.4.Sleep H2/H3

komfort i wygoda tylko na materacu fit.4.sleep h2/h3Materace Fit.4.Sleep uznawane są przez swoich użytkowników za jedne z najlepszych materacy, ponieważ przede wszystkim posiadają dwie profilowane warstwy pianki wysokoelastycznej. To właśnie ona zapewnia wysoką sprężystość, wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia, jednocześnie umożliwiając jak najlepsze podparcie kręgosłupa. Pianka posiada siedem zróżnicowanych stref twardości, które dodatkowo umożliwiają dopasowanie się do anatomicznej budowy ciała. W ten sposób materac Fit.4.Sleep H2/H3 zapewnia stabilne wsparcie dla kręgosłupa oraz pozwala na regenerację mięśni. Nie można zapomnieć także o czterech zróżnicowanych pod względem twardości i odczuwalnego komfortu powierzchni do snu. Natomiast jeśli chodzi o twardość, to materac stworzony został w taki sposób, aby obie jego strony były przystosowane do użytkowania, jednak jest mała różnica. Po jednej stronie zastosowano piankę, której twardość klasyfikuje się jako H2, a po drugiej – jako H3, dzięki czemu niezależnie od wagi oraz preferowanej twardości, materac Fit.4.Sleep H2/H3 sprawdzi się idealnie w każdej sypialni! Oprócz odczuwalnych cech, materac Fit.4.Sleep H2/H3 został specjalnie wyprofilowany, dzięki czemu w o wiele lepszym stopniu zachodzi wentylacja wkładu, co uniemożliwia gromadzenie się tam wilgoci oraz bakterii. Innym aspektem jest antyalergiczność, ponieważ materac stworzony został nie tylko z substancji bezpiecznych dla zdrowia oraz niewywołujących reakcji alergicznych, ale także posiada certyfikat AEH, który potwierdza wysoką jakość produktu oraz jego właściwości dotyczące higieny, ale także ergonomii i trwałości.

Materac Fit.4.Sleep H2/H3 stanowi idealne rozwiązanie dla par, singli oraz alergików, przez co każdy, kto preferuje twardą lub średnio twardą powierzchnię odpowiednio wyśpi się na nim! Zapewni to nie tylko lepsze samopoczucie, ale wpłynie także na prawidłową regenerację ciała oraz umysłu.

Może Cię zainteresuje również: