Hilding Melody to materac piankowy lateksowy, który sprawdzi się w sypialni wielu użytkowników. Czym się wyróżnia?

Materac lateksowy – dla kogo będzie odpowiedni?

Ten konkretny model materaca został wykonany z osiemnasto centymetrowej płyty lateksu, która charakteryzuje się wysoką gęstością i sprężystością. Zapewnia stabilne wsparcie dla kręgosłupa podczas nocnego wypoczynku, ponieważ doskonale dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Z takim podłożem można spać spokojnie i być pewnym, że noc przebiegnie pod znakiem błogiego snu oraz regeneracji zmęczonych mięśni. Lateks to materiał o dużej gęstości, dzięki czemu zagwarantowana jest wieloletnia trwałość produktu, niezależnie od wagi użytkowników. Twardość H3, którą charakteryzuje się materac, jest zalecana głównie osobom, których waga przekracza 80 kg. Należy jednak mieć na uwadze fakt, iż twardość zależy głównie od indywidualnych preferencji i potrzeb, dlatego nie trzeba się tego kurczowo trzymać. Hilding Melody to idealny wybór również dla par – nie odkształca się, dzięki czemu zapewnia nieprzerwany odpoczynek przez całą noc. Sprawdzi się w sypialni także u tych osób, u których występuje spora różnica w wadze. Z jego niepowtarzalnych właściwości z pewnością skorzystają także osoby starsze oraz cierpiące z powodu nawracającego bólu kręgosłupa. To wszystko dzięki zastosowaniu siedmiu stref twardości, które przyczyniają się do tego, że każda część ciała ma spersonalizowane podparcie.

Wybierz pokrowiec idealny dla siebie

Hilding Melody - uniwersalny materac dla każdegoOczywiście najważniejsze w materacu jest jego wypełnienie. To właśnie ono powinno być głównym wyznacznikiem podczas poszukiwań. Jest jednak jedno ale! Sam pokrowiec wcale nie jest bez znaczenia – w końcu to on znajduje się najbliżej ciała użytkowników i musi być możliwie jak najprzyjemniejszy. Sklep z materacami Hilding wyróżnia się tym, że w przypadku wielu propozycji pozostawia wybór klientowi – tak też jest w przypadku tego modelu. Pierwszy pokrowiec to Italiano – puszysta i lekka propozycja o bardzo przyjemnej w dotyku fakturze. Został wykończony wiskozą najwyższej jakości, a ponadto wyróżnia się nietypowym, trójwymiarowym wyglądem. Pokrowiec Hybrid to z kolei wyrób stworzony z materiału elastycznego, odpornego na mechacenie. Ma gładką fakturę, w której wykorzystano domieszkę strechu – takie rozwiązanie sprawia, że zakładanie go na wkład jest znacznie prostsze. Oba posiadają funkcjonalne uchwyty ułatwiające przemieszczanie oraz przewracanie materaca na drugą stronę oraz są przeznaczone do prania w pralce.

Higiena i antyalergiczność

Hilding Melody to model, który został stworzony również z myślą o alergikach. Zastosowane w jego produkcji materiały nie wpływają na zaostrzenie nieprzyjemnych objawów alergii, a wręcz odpowiadają za skuteczne hamowanie rozwoju mikroorganizmów. Na uwagę zasługują także specjalne rowki i profilowania, które utworzono we wkładzie materaca. Mają na celu zapewnienie odpowiedniej wentylacji, która jest szczególnie ważna wtedy, gdy użytkownikowi zależy na maksymalnie czystym otoczeniu. Wcześniej wspomniane pokrowce są wyposażone w zamki rozdzielcze, które umożliwiają szybki i łatwe zdjęcie obicia. Zastosowanie lekkich i stosunkowo cienkich materiałów ułatwia proces prania, ponieważ są to tkaniny, które szybko schną.

Sen to jeden z najważniejszych elementów w ciągu doby: to on, w odpowiedniej ilości i pod warunkiem, że jest zachowana jego prawidłowa higiena, przyczynia się do tego, że następnego dnia jest się pełnym energii i gotowym na nowe wyzwania. Na jego jakość ma wpływ bardzo wiele kwestii – między innymi to, czy sypialnia została wywietrzona. Najważniejsze jest jednak odpowiednie podłoże. Aby mieć pewność, że materac, na którym śpisz jest dobrej jakości, wybierz materace Hilding. Może to właśnie Hilding Melody okaże się Twoim faworytem?

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/