Jeśli zmagasz się z nieprzyjemnym i uciążliwym bólem kręgosłupa, to powinieneś zainwestować w materac, który odciąży twoje plecy. Nieodpowiednio dobrane podłoże, zbyt twarde lub zbyt miękkie, może znacznie potęgować nieprzyjemne dolegliwości.

Prozdrowotne korzyści

Hilding Rumba to materac, który nadaje się dla osób zmagających się z różnego typu schorzeniami, dotykającymi kręgosłup. Wkład produktu stworzono z dwóch rodzajów pianek. Pierwsza – Velvet Touch to profilowana i niezwykle elastyczna pianka, która stanowi podstawę całej konstrukcji i zabezpiecza ciało użytkownika przed zapadaniem się. Druga to innowacyjna pianka Visco. Do jej zbawiennych właściwości zalicza się reagowanie na temperaturę ciała i dopasowanie się do jego ułożenia. Pozwala to odciążać mięśnie i zmniejsza ich napięcie. Dodatkowo, jest ona nacięta w taki sposób, by stworzyć siedem stref o różnej twardości. Materac zapewnia całkowitą regenerację po ciężkim dniu. Hilding Rumba stanowi mocne wsparcie w miejscach o większym nacisku.

Unikatowe pokrowce do wyboru

Czy materac Hilding Rumba przyniesie ulgę w bólu?Decydując się na materac Hilding Rumba będziesz miał do wyboru dwa pokrowce. Pierwszy, Velur cechuje się delikatnym welurowym wykończeniem. Dodatkowo, z jednej strony jest pikowany pianką Visco z aromatem lawendy. Został zaimpregnowany w taki sposób, by hamować wytworzenie się pleśni. Potrafi likwidować pokarm roztoczy, ale nie używa do tego szkodliwych substancji. Można go łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza. Drugi pokrowiec, Elips został wykonany z jedwabistej i miękkiej dzianiny. Ponadto, materiał jest niesamowicie elastyczny i potrafi dopasować się do pozycji ciała. Wykorzystana do produkcji taśma 3D umożliwia wentylację wkładu materaca i pozwala utrzymać odpowiednią higienę snu. Pokrowiec jest pralny w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

Wysoka jakość i zaufanie

Materace Hilding zostały nagrodzone certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do ich produkcji nie wykorzystano substancji potencjalnie szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia. Kupując produkt Hilding Rumba, masz pewność, że jest to materac najwyższej jakości. Ponadto, Hilding Rumba posiada certyfikat jakości AEH. Wraz z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH, wykonano szereg rygorystycznych badań, testów i analiz w Laboratorium Sleep-Lab. Przetestowano jego ergonomię, higienę, klimat oraz trwałość, a to wszystko w trosce o dobro konsumentów. Materac został wykonany z substancji, które nie są alergogenne, czyli nie wywołają przykrych reakcji alergicznych. W razie jakichkolwiek problemów, gwarantujemy Ci aż 15 lat gwarancji.

Materace do spania zagwarantują Ci głęboki i udany sen, a przy okazji będą idealnie wspierać twój kręgosłup i amortyzować całe ciało. Dołącz do grona zadowolonych posiadaczy materaca Hilding Rumba już dziś! Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji – wejdź na naszą stronę i skontaktuj się z nami.

 

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/