Wybierając wysokiej jakości podłoże do spania, najczęściej pod uwagę bierzemy osobiste potrzeby i preferencje. Wśród nich wyróżnić można twardość, rodzaj wypełnienia czy właściwości antyalergiczne. Liczne cechy sprawiają, że materace FIt.4.Sleep są świetnym wyborem dla większości osób. Zatem, kto się na nich wyśpi?

Materace Fit.4.Sleep – świetne dla osób młodszych i starszych

Materac dla osób młodszych oraz starszych powinien przede wszystkim umożliwiać prawidłowe wsparcie sylwetki oraz stabilizację kręgosłupa. Jest to niezwykle ważne, gdyż w przeciwnym razie może dojść do kształtowania się wad postawy lub pogłębiania schorzeń kręgosłupa. Z uwagi na to, warto już dziś zainwestować w materace Fit.4.Sleep, które dzięki unikalnemu wypełnieniu składającego się z pianki wysokoelastycznej lub sprężyn kieszeniowych, gwarantuje właściwe dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Co więcej, wykorzystano tutaj siedem stref twardości. Oznacza to, że materac został podzielony na siedem zróżnicowanych pod względem twardości stref, a każda z nich umożliwiają optymalne wsparcie sylwetki. Wyróżnić tutaj można także newralgiczne punkty, jak barki czy biodra.

Materace Fit.4.Sleep – idealne dla alergików

Materace Fit.4.Sleep - kto się na nich wyśpi?Coraz więcej osób cierpi na różnego rodzaju alergie, które nie tylko utrudniają codzienne funkcjonowanie, ale także prawidłowe zasypianie. Jak zatem zagwarantować sobie spokojny wypoczynek? Postawić na produkty z oferty Fit.4.Sleep, gdyż zarówno wąskie materace 80×200 cm, jak i szerokie 180×200 cm zapewniają właściwości antyalergiczne. Wynikają one przede wszystkim z wykorzystanych przy produkcji materiałów, które nie nasilają alergii oraz skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Przekłada się to w korzystny sposób na zachowanie higienicznych warunków snu. Oprócz tego, materace Fit.4.Sleep charakteryzują się optymalną wentylacją, przez co wewnątrz wypełnienia nie gromadzi się wilgoć. Właściwa cyrkulacja powietrza zapobiega także gromadzeniu się we wkładzie kurzu oraz roztoczy.

Materace Fit.4.Sleep – dobre rozwiązanie dla osób lżejszych i cięższych

Ważnym czynnikiem przy wyborze podłoża do spania jest twardości. To subiektywne dla każdego z nas odczucie zależy w dużej mierze od wagi użytkownika oraz jego preferencji. Z uwagi na to, wyróżnia się cztery klasy twardości:

  • H1 – materace miękkie, dla osób ważących mniej niż 60 kg,
  • H2 – materace średnio miękkie, dla osób ważących miedzy 60-80 kg,
  • H3 – materace twarde, dla osób ważących między 80-100 kg,
  • H4 – materace bardzo twarde, dla osób ważących powyżej 100 kg.

W ofercie Fit.4.Sleep znajdziemy modele, wąskie (materace 90×200 cm) i szerokie (materace 160×200 cm), które odznaczają się dwiema twardościami – H2/H3 lub H3/H4.

Decydując się na materace Fit.4.Sleep, stawiamy na wysokiej jakości podłoża do spania, które sprawdzą się niemalże w każdej sypialni. Zatem nie czekajmy i już dziś wybierzmy najlepszy dla siebie model!

Oferta dostępna na stronie sklepu SleepingHouse.