Sypialnia dla każdego z nas stanowi miejsce, w którym możemy się zrelaksować, odpocząć i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Jednak, aby było to możliwe, to warto wyposażyć swoje łóżko w najwyższej jakości materace SleepMed, które wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Czym wyróżnia się technologia Airforce oraz w jaki sposób wpływa na jakość naszego snu? 

Technologia Airforce – co oznacza? 

Każda stworzona przez człowieka technologia wyróżnia się czymś wyjątkowym. Nowoczesne rozwiązania, takie jak Airforce znalazły zastosowanie w podłożach do spania, takich jak materace SleepMed. A czym one się wyróżniają? Otóż Airforce wykorzystuje specjalistyczną technologię wielostrefowego nacinania pianki, w tzw. piankę wentylacyjną. Powstają wówczas pionowe oraz poziome nacięcia, które pozwalają na maksymalny obieg powietrza wewnątrz wkładu. Oprócz tego są w stanie sprawić, że materac:

  • ma właściwości ortopedyczne,
  • jest wysoce higieniczny i antyalergiczny,
  • stanowi wówczas idealną alternatywę dla osób, które nie preferują sprężyn.

Materace SleepMed a pokrowce i technologia AirforceMaterace SleepMed – dlaczego warto w nie zainwestować? 

Materace SleepMed wyróżniają się pod wieloma względami, gdyż są w stanie zagwarantować najlepsze wsparcie dla kręgosłupa w czasie snu. Sam produkt posiada również status wyrobu medycznego, przez co może być stosowany przez osoby starsze i schorowane. Oprócz tego, materace SleepMed na tle innych produktów do spania wyróżniają się zastosowaniem regulowanej twardości. Jest to możliwe poprzez wykorzystanie maty kokosowej, a także odpinanego topu. Warto także zaznaczyć, że są antyalergiczne, higieniczne i oddychające, a także wyposażone w wyjątkowe pokrowce.

 

Materace SleepMed – w jakie pokrowce zostały wyposażone? 

W ofercie SleepMed znajdziemy produkty, do których zaliczają się materac oraz poduszka. Oba te produkty zostały wyposażone w pokrowce, które mają zamek, dzięki czemu jesteśmy w stanie łatwością je ściągnąć i wyprać w warunkach domowych. Zwiększa to ich higieniczność, a także sprawia, że na ich powierzchni nie gromadzą się alergeny. Materace SleepMed, w zależności od rodzaju, mogą różnić się pokrowcem. Wyróżnić tutaj można:

  • pokrowiec Merced – wykorzystany w kolekcji Standard i Hybrid, a wyróżnia się pod względem miłej w dotyku dzianiny umożliwiającej odczuwalny efekt masażu, a także wspomaganiem cyrkulacji powietrza czy odpornością na bakterie i roztocza,
  • pokrowiec Probiotex – stosowany w modelach z kolekcji Plus oraz Hybrid Plus, wykorzystujący technologię aktywnych probiotyków, które zmniejszają aż o 93,7% ilość alergenów na powierzchni produktu, a oprócz tego odznaczają się delikatnością, miękkością i przewiewnością.

Nowoczesne rozwiązania w pozytywny sposób wpływają na jakość życia, a w tym przypadku także snu. Zatem nie czekajmy i już dziś wyposażmy swoją sypialnię w komfortowe podłoża do spania, jakimi są materace SleepMed.

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/