Materace z odpinanym topem to innowacyjne rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność wśród osób poszukujących maksymalnego komfortu i wszechstronności. Dzięki możliwości zmiany warstwy nawierzchniowej, tego typu modele pozwalają na łatwą regulację twardości i dopasowanie podłoża do spania do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wykonane z najwyższej jakości materiałów produkty od marki SleepMed, zapewniają nie tylko wygodę, ale również wsparcie ortopedyczne oraz właściwości hipoalergiczne Przyjrzyjmy się bliżej charakterystyce materaców z odpinanym topem i odpowiedzmy na pytanie: dlaczego warto rozważyć ich zakup?

Materace z odpinanym topem – ogólna charakterystyka

Materace z odpinanym topem stanowią innowacyjne rozwiązanie w świecie artykułów sypialnianych, łącząc wygodę z funkcjonalnością. Dzięki unikalnej konstrukcji, która pozwala na odpięcie i zmianę warstwy nawierzchniowej, takie materace oferują użytkownikom szereg rozmaitych korzyści.

Materace z odpinanym topem. CharakterystykaOdpinany top umożliwia dostosowanie twardości materaca do indywidualnych potrzeb użytkownika. Opcja zmiany warstwy nawierzchniowej sprawia, że podłoże może być używane w różnych konfiguracjach, a to wpływa na jego uniwersalność. Modyfikowanie struktury podłoża do spania jest przydatne w szczególności w sypialniach młodzieżowych i gościnnych.

W topach często stosuje się innowacyjne rodzaje wypełnienia, takie jak pianka termoelastyczna Visco Bio od marki SleepMed, która dopasowuje się do kształtu ciała i redukuje punkty nacisku. Są one bardzo wygodne, a w razie potrzeby możesz korzystać z nich tak, jak z materaców nawierzchniowych.

Modele z odpinanym topem od marki SleepMed – poznaj je wszystkie!

Kolekcja SleepMed Plus

  • SleepMed Plus – to materace wysokiej jakości, które stanowią połączenie działania prozdrowotnego i wygody. Są wyposażone w odpinany top – w zależności od modelu, górna warstwa składa się z pianek różnych rodzajów. Jednak bez względu na typ wkładu, to rozwiązanie w każdym wariancie wpływa korzystnie na użyteczność i funkcjonalność podłoża do spania.
  • SleepMed Comfort Plus – posiada odpinany top wykonany z termoelastycznej pianki VitaRest®. Jego grubość to 3,5 cm. Jest to ruchoma warstwa, perfekcyjnie dopasowująca się do sylwetki użytkownika.
  • SleepMed Premium Plus – kolejny model posiada grubszy top, pięciocentymetrowy. Wykonany jest z innej pianki – Celsius-Waterlily®. Podobnie jak VitaRest® szybko reaguje na ciepło i ciężar ciała osoby śpiącej.
  • SleepMed Supreme Plus – najbardziej luksusowy egzemplarz z serii SleepMed Plus wyposażono w aż 7-cm top. Taka grubość zapewnia niestandardowy komfort i optymalnie wspiera ciało. Top wypełniony jest pianką Celsius-Waterlily®.

Kolekcja SleepMed Hybrid Plus

Materace z odpinanym topem to również kolekcja SleepMed Hybrid Plus, która powstała nie tylko z zastosowaniem nowoczesnych pianek, ale również sprężyn typu Multi. Elastyczność punktowa, ergonomia i komfort to cechy, które doskonale charakteryzują wszystkie produkty z tej serii.

  • SleepMed Hybrid Comfort Plus – to podstawowy model materaca hybrydowego klasy premium od marki SleepMed. Posiada dość cienki top, o grubości 3,5 cm. To dobry wybór dla osób, którym zależy na efekcie idealnego dopasowania bez nadmiernej miękkości.
  • SleepMed Hybrid Premium Plus – odpinany top o wysokości 5 cm zapewnia elastyczność punktową i wspiera kręgosłup na jego całej długości. Pianka Celsius-Waterlily® stosowany również w wyżej wspomnianej kolekcji SleepMed Plus, sprawdza się doskonale w połączeniu ze sprężynami Multi.
  • SleepMed Hybrid Supreme Plus – gwarantuje użytkownikom wyjątkową wygodę dzięki siedmiocentymetrowemu topowi z pianki termoelastycznej. Spanie na tym materacu jest wygodne i zdrowe.

Kolekcja SleepMed Natura

Odpinanych topów nie mogło zabraknąć również kolekcji SleepMed Natura. Stworzony jest z pianki termoelastycznej Visco Bio. Można korzystać z niego w celu modyfikowania twardości podłoża do spania lub stosować go jako materac nawierzchniowy.

  • SleepMed Natura Plus – to jedyny model w ofercie marki SleepMed, który posiada odpinany top o grubości 6 cm. Jest wykonany ze wspomnianej pianki Visco Bio i nasączony olejem rycynowym. Komfort snu na tym podłożu do spania jest niezastąpiony.
  • SleepMed Natura Hybrid Plus – to odpowiednik materaca SleepMed Natura Plus, wzbogacony o warstwę sprężyn Multi. Wybierz ten wariant jeśli zależy Ci na dodatkowej amortyzacji i efektywnej wentylacji.

Materace z odpinanym topem to rozwiązanie cieszące się popularnością ze względu na swoją wszechstronność i zdolność dostosowywania się do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dzięki możliwości regulacji twardości, łatwej pielęgnacji oraz zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak pianki termoelastyczne, sprężyny kieszeniowe i ekologiczne surowce, materace te zapewniają wyjątkowy komfort i długą żywotność. Wybierz egzemplarz od marki SleepMed z odpinanym topem i doświadcz różnicy w jakości snu, jaką może przynieść Ci doskonale dopasowane podłoże do snu.

wyrób medycznySleepMed Comfort Plus, SleepMed Premium Plus, SleepMed Supreme Plus, SleepMed Hybrid Comfort Plus, SleepMed Hybrid Premium Plus, SleepMed Hybrid Supreme Plus SleepMed Natura Plus i SleepMed Natura Hybrid Plus to materace przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.