Materace Visco Curem .Log to modele, w których zastosowano połączenie nowoczesnych materiałów z innowacyjnymi technologiami. Wszystko po to, aby uzyskać materac o jak najlepszej elastyczności punktowej, zapewniającej jednocześnie wygodę snu i fizjologiczne podparcie kręgosłupa. Jaki rozmiar materaca Visco Curem .Log wybrać i czym model ten różni się od tradycyjnych konstrukcji?

Materac Visco Curem .Log – jaki to materac?

Kolekcja materacy Curem by Hilding to seria spełniająca wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Materac Visco Curem .Log to model o twardości oznaczanej jako H3, którą poleca się dla osób o wadze ciała sięgającej do 100 kg lub tych, które ważą mniej i preferują twardsze podłoże snu ze względu na subiektywną ocenę jego wygody.

Materace Visco Curem .Log swoją konstrukcję opierają na hybrydowej piance Fusion, która powstała przez połączenie pianki wysokoelastycznej z konwencjonalną. Dzięki takiej mieszance powstał materiał, który łączy w sobie wszystkie najistotniejsze walory obu rodzajów pianek. Pianka Fusion zapewnia świetną stabilizację i elastyczność. Warstwa tego materiału w modelu .Log została ponacinana dla uzyskania optymalnego profilu i stworzenia 7 stref twardości materaca, które odpowiadają różnym potrzebom konkretnych partii ciała.

Pomiędzy pianką, która stabilizuje całą konstrukcję materaca, a materiałem znajdującym się w jego wierzchniej warstwie, znaleźć można termoelastyczną piankę Visco. Inaczej niż wszystkie znane pianki poliuretanowe reaguje ona nie tylko na nacisk ludzkiego ciała, ale także jego temperaturę, uzyskując wyjątkowe efekty w dopasowaniu do jego naturalnych kształtów.

Zalety materacy termoelastycznychWierzchnia warstwa materaca, na której bezpośrednio odpoczywa kładąca się na nim osoba, w modelu .Log wykonana została z nowoczesnej pianki Serene. Jej opracowanie wymagało połączenia ze sobą różnych technologii w celu uzyskania jak najlepszej elastyczności punktowej. Pianka Serene doceniana jest głównie przez technologię SAT – w jej strukturze znajdują się miliony maleńkich mikrokapsułek powietrznych, które w momencie nacisku pozbywają się nadmiaru zebranego wewnątrz powietrza.

Materac Visco Curem .Log zamyka się w higienicznym pokrowcu Zeo Case. Wszyta w niego taśma 3D zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci z wewnętrznych warstw materaca. Prawdziwie rewolucyjne jest jednak inne zastosowane w pokrowcu Zeo Case rozwiązanie. W jego składzie znaleźć można naturalne minerały, które neutralizują przykre zapachy i działają antybakteryjnie.

Jakie rozmiary materacy Visco Curem .Log kupowane są najczęściej?

Materac Visco 200×200 to największy model, jaki można dostać w ofercie większości sklepów. Pary, które decydują się na taki rozmiar materaca, mogą cieszyć się pełną wygodą, na którą składa się świetne dopasowanie jego wierzchniej warstwy do naturalnych kształtów ciała i mnóstwo przestrzeni do snu, która pozwala na przybieranie swobodnych pozycji, nie przeszkadzając przy tym partnerowi śpiącemu tuż obok. Jaki rozmiar materaca Visco Curem .Log wybrać, szukając modelu dla siebie? Biorąc pod uwagę tak duży model, jak materac Visco 200×200, dobrze jest upewnić się najpierw, że zmieści się on w sypialni i będzie pasował do ramy łóżka, jeśli tylko już się takową posiada.

Materace Visco 200×200 takie jak Curem .Log to zaawansowane technologicznie modele, które rzadziej, w stosunku do tych ze średniej półki cenowej, wybierane są w standardowych rozmiarach jedno i dwuosobowych. Ci, którzy decydują się na ich zakup, zwykle sprawy dotyczące wygody snu traktują priorytetowo. Szerszy materac to więcej przestrzeni, co przekłada się na swobodniejsze ruchy podczas odpoczynku.

Jaki materac Visco wybrać dla osoby sypiającej samej lub gdy metraż sypialni nie pozwala na zmieszczenie w niej tak obszernego modelu? Materace Visco Curem .Log dostępne są w rozmiarach, których szerokość sięgać może 80, 100, 120, 140, 160 lub 180 cm. Modele, których szerokość nie przekracza 120 cm, przeznaczone są dla jednej osoby. 140 cm to natomiast minimalna szerokość dla pary, która zapewni wystarczająco własnej przestrzeni dla dwójki osób, aby solidnie wypocząć, leżąc na nowoczesnych wysokoelastycznych i termoaktywnych piankach.

Kto powinien zmienić swój stary materac na Visco Curem .Log?

Dobry materac 200×200 wykonany z najwyższej jakości materiałów to świetny wybór dla par, które lubią mieć nieco własnej przestrzeni, a swoimi wzajemnymi ruchami nie chcą sobie przeszkadzać podczas snu. Materace Visco Curem .Log przez zastosowane w nich technologie świetnie amortyzują ruchy i wykazują doskonałą elastyczność punktową, która sprawdza się nawet dla par, które różnią się od siebie wagą ciała.

Materac Visco Curem .Log to sprawdzony wybór dla osób, które z powodu nawracających bólów kręgosłupa muszą rezygnować z codziennych aktywności. Nowoczesna pianka Serene wraz z termoelastyczną Visco świetnie dopasowują się do ciała, stabilizują kręgosłup i utrzymują go we właściwej pozycji przez całą noc. Bezpieczne materiały najwyższej jakości zastosowane w materacu mogą pomóc zahamować rozwój schorzeń kręgosłupa lub zminimalizować ryzyko ich pojawienia się.

Materace Visco Curem .Log to dobry wybór również dla wszystkich tych, którzy często się nie wysypiają, mają problemy z zasypianiem, wybudzają się bez powodu, a po przebudzeniu odczuwają ból w stawach i sztywnienie mięśni. Wszystkie te objawy mogą wskazywać na zbyt twardy lub źle dobrany model materaca, czemu mogą zaradzić sprężyste pianki.

Jaki materac Visco wybrać, gdy poszukuje się produktu najwyższej jakości na wiele lat? Materac Visco Curem .Log kupić można nawet z 20-letnią gwarancją, która potwierdza trwałość tych produktów. Nowoczesne pianki to nie tylko delikatne materiały zapewniające wygodę, ale i odporne na odkształcenia wkłady, które przy prawidłowym użytkowaniu pozostaną w świetnej formie przez wiele lat.